کنسول چوبی کلاسیک

یکی دیگر از پر طرفدارترین محصولات ما، کنسول چوبی کلاسیک می‌باشد. در طرح های کلاسیک از طرح هایی بسیار ساده و خلاقانه استفاده می‌شود که با بکار بردن خطوط بسیار ظریف و صاف به زیبایی این مدل از کنسول چوب اضافه می‌کنند. اگر دکوراسیون و سبک پذیرایی شما کلاسیک است به شما پیشنهاد می‌کنیم که از کنسول چوبی کلاسیک استفاده نمایید چرا که این مدل از کنسول چوبی با دکور پذیرایی شما بیشترین هماهنگی و همگونی را خواهد داشت.

انواع بسیار مختلف از کنسول چوبی کلاسیک وجود دارد که هر یک از این مدل‌ها در اندازه و جنس و متریال به کار رفته با همدیگر متفاوت هستند و شما می‌توانید با توجه به فضای خالی در پذیرایی خود یکی از مناسب ترین اندازه و سایز را انتخاب کنید. در انتخاب اندازه این محصول نیز می‌توانید از نسبت فضا به اندازه کنسول استفاده کنید تا محصول انتخابی شما نه بیش از حد بزرگ و نه بسیار کوچک باشد. آینه استفاده شده در این نوع از محصول نیز با داشتن طرحی کلاسیک به زیبایی کنسول چوبی شما خواهد افزود و چشم هر بیننده ای را می‌نوازد.

شما می‌توانید با مراجعه به کانال تلگرام امام رضا نمونه‌های بیشتری از کار ما را مشاهده کنید و یا با شماره تماس ۰۹۱۰۱۵۲۸۵۸۹ جهت مشاوره یا قیمت تماس بگیرید.